Zapowiedzi


Gru i Minionki_ pod przykrywką - plakat online

Gru i Minionki: Pod przykrywką / PREMIERA

Animacja, Komedia, Przygodowy

Zobacz zwiastun

reżyseriaChris Renaud

scenariuszMike White, Ken Daurio

Gramy w terminie21.06-01.08.2024r.

Premiera w Polsce20.06.2024r.

Po ostatnim fenomenie kinowym Minionków z 2022 roku - Minionki. Wejście Gru - który zarobił prawie 1 miliard dolarów na całym świecie, ta największa globalna animowana seria w historii rozpoczyna nowy rozdział, w którym Gru i Lucy oraz ich córeczki - Margo, Edith i Agnes - witają nowego członka rodziny czyli Gru Juniora. Gru nie dane będzie jednak dane cieszyć się w spokoju rodzinnym życiem - będzie musiał się zmierzyć ze swoim nemezis w postaci Maxime'a Le Mala i jego femme fatale Valentiny. Na Minionki można zawsze liczyć – i tym razem GRU I MINIONKI: POD PRZYKRYWKĄ dostarczą widzom masę nieprzerwanej akcji i charakterystycznego dla Illumination przewrotnego humoru.


WIECZÓR KAWALERSKI plakat

Wieczór kawalerski / PREMIERA

Komedia kryminalna

Zobacz zwiastun

reżyseriaSzymon Gonera

scenariuszSzymon Gonera

Gramy w terminie05-18.07.2024r.

Premiera w Polsce05.07.2024r.

Mario (Mateusz Banasiuk) i Janek (Rafał Zawierucha) postanawiają zorganizować epicki wieczór kawalerski dla swojego przyjaciela. Idea jest prosta. „Co stanie się w Vegas, zostaje w Vegas". Do dyspozycji ma być wszystko, co normalnie rozbiłoby każde narzeczeństwo, i to w ilościach bez limitu. Kobiety warte grzechu (Joanna Opozda, Magdalena Perlińska), używki o mocy tsunami i inne atrakcje wyjęte żywcem z Hollywood. Jednak, gdy na imprezę wbija gangster (Jan Wieczorkowski) z obstawą, perfekcyjnie zaplanowany wieczór zaczyna zmierzać ku katastrofie. Trzej przyjaciele będą musieli kierować się nie tylko zamiłowaniem do zakazanych substancji, ale też instynktem przetrwania. Istnieje bowiem realna obawa, że do wesela się nie zagoi…


me-plakatpl-680x980-3mm-240522

Mars Express. Świat, który nadejdzie

Thriller, Sci-Fi, Animacja dla dorosłych

Zobacz zwiastun

reżyseriaJérémie Périn

scenariuszJérémie Périn, Laurent Sarfati

Gramy w terminie19-21.07.2024r.

Premiera w Polsce12.07.2024r.

Mars. Dwoje prywatnych detektywów prowadzi śledztwo w sprawie zniknięcia młodej kobiety. Z jakiego powodu Jun Chow, 18-letnia studentka cybernetyki, jest ścigana przez policję i morderców? Aline Ruby i jej partner Carlos Rivera, który został uratowany w androidzie po jego śmierci pięć lat temu, ścigają się z czasem, aby jako pierwsi znaleźć najbardziej poszukiwaną dziewczynę na Marsie.


horyzont

Horyzont. Rozdział 1

western

Zobacz zwiastun

reżyseriaKevin Costner

scenariuszJon Baird, Kevin Costner

Gramy w terminie19-25.07.2024r.

Premiera w Polsce28.06.2024r.

Tysiące marzycieli, poszukiwaczy lepszego jutra, przemierzają bezkresne terytoria Stanów Zjednoczonych z nadzieją na znalezienie swojego miejsca na Ziemi. Narażeni na ataki rdzennych mieszkańców, broniących swojej ziemi i napaści bandytów szukających łatwego łupu, mierzą się z własnymi słabościami i gniewem natury w drodze ku wymarzonemu celowi. W kraju rozdartym krwawą wojną secesyjną krzyżują się losy szlachetnych i podłych, silnych i słabych, odważnych i tchórzy. Tylko nieliczni z nich dotrą do szczęśliwego kresu tej wielkiej wędrówki.


BYŁ SOBIE KOT_plakat

Był sobie kot / PREMIERA

Animacja, Familijny, Komedia

Zobacz zwiastun

reżyseriaChristopher Jenkins

scenariuszKen Cinnamon, Christopher Jenkins

Gramy w terminie19.07-08.08.2024r.

Premiera w Polsce19.07.2024r.

Pewien rozpieszczony i samolubny kocur wiedzie lekkomyślne życie nie doceniając troski i miłości, jaką otacza go jego opiekunka. Gdy na skutek wariackiego wybryku traci ostatnie już dziewiąte życie, staje mordka w mordkę z nieodwracalnym. Sądząc, że jego ziemska podróż właśnie dobiegła końca, kocur wpada w popłoch. Okazuje się jednak, że znowu ma więcej szczęścia niż rozumu, bo łaskawy Stwórca postanawia dać mu jeszcze jedną szansę. A właściwie jeszcze 10 szans. Kocur powraca na ziemię, by odebrać lekcję wdzięczności, przyjaźni i miłości. Zachwycony obiecuje sobie, że tym razem będzie zupełnie inny niż dotąd. Ale że aż tak inny?! Otóż kocur w każdym kolejnym wcieleniu będzie przybierał niespodziewaną formę i kształt. Jako papuga, rozkoszny szczur, nieporadny karaluch, borsuk, a raz nawet, o zgrozo! pies, będzie musiał stawić czoła szalonemu naukowcowi, który chce zniszczyć naturalną harmonię w przyrodzie. Czy uda mu się wykorzystać tę szansę i stać się najlepszą wersją samego siebie?


Deadpool3_B1_V1

Deadpool & Wolverine / PREMIERA

Komedia, Akcja, Sci-Fi

Zobacz zwiastun

reżyseriaShawn Levy

scenariuszRhett Reese, Paul Wernick

Gramy w terminie26.07-08.08.2024r.

Premiera w Polsce26.07.2024r.

Ryan Reynolds i Hugh Jackman powracają w rolach kultowych superbohaterów! Deadpool & Wolverine w reżyserii Shawna Levy’ego trafi na ekrany polskich kin już 26 lipca. Scenariusz do filmu Deadpool & Wolverine napisali Ryan Reynolds, Rhett Reese, Paul Wernick, Zeb Wells i Shawn Levy. Producentami filmu są Kevin Feige, Ryan Reynolds, Shawn Levy i Lauren Shuler Donner. Rolę producentów wykonawczych pełnią Louis D'Esposito, Wendy Jacobson, George Dewey, Mary McLaglen, Josh McLaglen, Rhett Reese, Paul Wernick i Simon Kinberg. W filmie wystąpili Ryan Reynolds, Hugh Jackman, Emma Corrin, Morena Baccarin, Rob Delaney, Leslie Uggams, Karan Soni i Matthew Macfadyen.


Love Lies Bleeding plakat B1_LQ

Love Lies Bleeding / PREMIERA

Thriller, Romans

Zobacz zwiastun

reżyseriaRose Glass

scenariuszRose Glass, Weronika Tofilska

Gramy w terminie02-08.08.2024r.

Premiera w Polsce02.08.2024r.

Menadżerka niewielkiej siłowni zakochuje się w Jackie, ambitnej kulturystce, która zmierza do Las Vegas aby zrealizować swoje marzenia. Ich uczucie wywołuje falę przemocy ze strony lokalnego światka przestępczego.


It Ends With Us plakat online

It Ends with Us / PREMIERA

MELODRAMAT

Zobacz zwiastun

reżyseriaJustin Baldoni

scenariuszChristy Hall

Gramy w terminie09-22.08.2024r.

Premiera w Polsce09.08.2024r.

Choć Lily Bloom (Lively) ma za sobą skomplikowaną przeszłość, zawsze wiedziała, jakiego życia pragnie. Mieszkając w Bostonie, poznaje neurochirurga Ryle'a Kincaida (Baldoni) i wierzy, że być może znalazła swoją bratnią duszę. Wkrótce jednak pojawiają się pytania dotyczące ich związku. Związek się skomplikuje jeszcze bardziej, kiedy pojawia się "stara" licealna miłość - Atlas Corrigan (Brandon Sklenar), stawiając jej związek z Ryle'em pod znakiem zapytania.


PLAKAT_Hrabia Monte Christo

Hrabia Monte Christo / PREMIERA

Dramat, Akcja

Zobacz zwiastun

reżyseriaAlexandre de La Patellière, Matthieu Delaporte

scenariuszAlexandre de La Patellière, Matthieu Delaporte

Gramy w terminie09-15.08.2024r.

Premiera w Polsce09.08.2024r.

Marsylia, rok 1815. Awansowany do rangi kapitana statku Edmond Dantès może w końcu poślubić miłość swojego życia, piękną Mercedes. Niestety sukces młodego marynarza budzi zazdrość wielu osób. Zdradzony przez rywali i potępiony jako członek spisku popierającego Napoleona, Dantès zostaje uwięziony i bez procesu osadzony w ponurym zamczysku If. Po czternastu latach, dzięki pomocy i tajnym instrukcjom współwięźnia – księdza Farii, udaje mu się zbiec i zdobyć legendarny skarb ukryty na wyspie Monte Christo. Wchodząc w posiadanie ogromnej fortuny, Dantès wciela w życie przebiegły plan eliminacji swych wrogów – dziś wysoko postawionych dygnitarzy. Jednak cena wyrafinowanej zemsty stanie się piętnem dla jego duszy…