Zapowiedzi

Wojtyła. Śledztwo

dokumentalny

Zobacz zwiastun

reżyseriaJosé María Zavala

scenariusz José María Zavala

Gramy w terminie w terminie 06-12.11.2020

Premiera w Polsce25.09.2020

Karol Wojtyła to prawdopodobnie najbardziej publiczna postać w historii. Nikt nie był fotografowany, nagrywany czy filmowany tak często jak on. Przez jego cotygodniowe audiencje generalne przewinęło się ponad 18 milionów osób. Czy jednak kryje się coś za publicznym wizerunkiem papieża, co – jakkolwiek ciężko w to uwierzyć – umykało powszechnej świadomości aż do dziś? Jakie było prywatne oblicze najbardziej publicznej postaci świata? Kto oddał nawet swoje życie, aby pontyfikat Jana Pawła II mógł być taki, jakim go pamiętamy – długi i owocny?


Banksterzy

dramat

Zobacz zwiastun

reżyseriaMarcin Ziębiński

scenariusz Adam Guz

Gramy w terminie w terminie 16-29.10.2020

Premiera w Polsce16.10.2020

Karolina (Katarzyna Zawadzka) pracuje w banku, jest energiczna, pewna siebie, przebojowa. Kiedy w jej ręce wpada...


Raz, jeszcze raz

komedia krym.

Zobacz zwiastun

reżyseriaKrzysztof Zbieranek / Paweł Czarzasty i

scenariusz Mariusz Graj / Paweł Czarzasty

Gramy w terminie w terminie 30.10 - 03.11.2020

Premiera w Polsce16.10.2020

Film Raz, Jeszcze Raz to atrakcyjna dla szerokiej publiczności komedia pomyłek z dużą dawką humoru oraz akcji. Jednocześnie jest to również sentymentalna opowieść o grupie przyjaciół, którzy dorastali w latach 90-tych w Trójmieście, stawiając wspólnie pierwsze kroki w dorosłość.


Szarlatan

dramat

Zobacz zwiastun

reżyseriaAgnieszka Holland

scenariuszMarek Epstein

Gramy w terminie w terminie 23-29.10.2020

Premiera w Polsce23.10.2020

Lata 50., niezwykłe zdolności Jana Mikoláška są poddawane próbie w państwie totalitarnym.


Nelly Rap upiorna agentka

familijny

Zobacz zwiastun

reżyseriaAmanda Adolfsson

scenariusz Sofie Forsman

Gramy w terminie w terminie 30-05.11.10.2020

Premiera w Polsce 06.11.2020

Nelly Rapp to zwyczajna dziewczynka, która ma spędzić wakacje ze swoim wujem Hannibalem. Cóż, może nie taka zwyczajna bo zostanie Upiorną Agentką. Wiecie, taką agentką, która walczy z potworami i duchami. Tak, one istnieją i ukrywają się pośród nas lecz możesz je zobaczyć dopiero gdy w nie uwierzysz...


Psy i koty 3: Łapa w łapę

familijny

Zobacz zwiastun

reżyseriaSean McNamara

scenariuszScott Bindleyi

Gramy w terminie w terminie 06-19.11.2020

Premiera w Polsce06.11.2020

Mija 10 lat od stworzenia zaawansowanego międzygatunkowego systemu ochrony opracowanego i monitorowanego zarówno przez koty, jak i psy. Jego celem jest utrzymanie pokoju w razie jakichkolwiek sporów. Ale pewien złoczyńca, spec od techniki, włamuje się do sieci bezprzewodowych i przejmuje kontrolę nad częstotliwościami słyszanymi tylko przez koty i psy. Doprowadza to do ponownego konfliktu. Globalna kocio-psia wojna ZNOWU WYBUCHA. Zespół początkujących i niedoświadczonych agentów będzie musiał zawierzyć starym dobrym zwierzęcym instynktom, aby przywrócić powszechny ład i harmonię między psami a kotami.


Obraz pożądania

thriller

Zobacz zwiastun

reżyseria Giuseppe Capotondi

scenariuszScott B. Smith I

Gramy w terminie w terminie 06-12.11.2020

Premiera w Polsce30.10.2020

Ekscentryczny milioner Cassidy (Mick Jagger) niespodziewanie zaprasza do swojej posiadłości nad jeziorem Como krytyka sztuki Jamesa Figuerasa (Claes Bang). Ma wobec niego pewien plan. James pojawia się z piękną i tajemniczą Berenice (Elizabeth Debicki). Oboje przeżywają właśnie namiętny romans i wspólny wyjazd jest dla nich świetną okazją do bliższego poznania się. Podczas obiadu Cassidy składa Jamesowi propozycję nie do odrzucenia. Chce, by ukradł dla niego wyjątkowy obraz, którego obsesyjnie pragnie, obiecując mu w zamian sławę i karierę. James przyjmuje zlecenie nie wiedząc, że wpada w niebezpieczną pułapkę chciwości, ambicji i kłamstw, pociągając za sobą niczego nieświadomą Berenice. Oboje odkryją prawdę, której nigdy nie chcieliby znać.