Zapowiedzi

Cruella

komedia

Zobacz zwiastun

reżyseriaCraig Gillespie

scenariuszDana Fox / Tony McNamara

Gramy w terminie w terminie 11-17.06.2021

Premiera w Polsce 28.05.2021

Historia o buntowniczych początkach jednej z najbardziej znanych i genialnych postaci, legendarnej Cruelli de Mon.

Szanowni Państwo, w filmie Cruella znajduje się kilka scen z dynamicznymi efektami świetlnymi, które mogą powodować dyskomfort u widzów wrażliwych na światło i wpływać na osoby z epilepsją fotogenną.


Skąd się biorą sny

animacja

Zobacz zwiastun

reżyseria Kim Hagen

scenariuszSøren Grinderslev

Gramy w terminie w terminie 30.05.2021 - 17.06.2021

Premiera w Polsce04.06.2021

Co się dzieje w głowie, kiedy śpimy i jak powstają sny? Czy da się wejść do cudzych fantazji i przeżyć tam najbardziej niesamowitą przygodę, jaką można sobie wyobrazić?


Na rauszu

dramat, komedia

Zobacz zwiastun

reżyseriaThomas Vinterberg

scenariuszThomas Vinterberg

Gramy w terminie w terminie od 11 - 17.06.2021

Premiera w Polsce19.03.2021

Czwórka nauczycieli pracujących w gimnazjum testuje alkoholową metodę, która ma polepszyć jakość ich życia.


Szybcy i wściekli 9

akcja

Zobacz zwiastun

reżyseriaJustin Lin

scenariuszChris Morgan / Daniel Casey

Gramy w terminie w terminie od 25.06.2021 do 08.07.2021

Premiera w Polsce25.06.2021

Dominic (VIN DIESEL) prowadzi spokojne życie z Letty (MICHELLE RODRIGUEZ) i swoim synem Brianem, ale wie, że jakieś niebezpieczeństwo zawsze czai się tuż za ich spokojnym horyzontem. Tym razem Dominic będzie musiał zmierzyć się z duchami własnej przeszłości. Jego niezawodna ekipa znów połączy siły, żeby pokonać wroga - doskonałego kierowcę Jacoba Toretto (JOHN CENA), który jest bratem Dominica skłóconym z nim od wielu lat.


Krudowie 2 : Nowa era

animacja, komedia, przygodowy

Zobacz zwiastun

reżyseriaJoel Crawford

scenariuszKevin Hageman / Dan Hageman

Gramy w terminie w terminie od 18.06.2021 do 24.06.2021

Premiera w Polsce28.05.2021

Krudowie potrzebują nowego miejsca do życia. Tak więc pierwsza prehistoryczna rodzina wyrusza w świat w poszukiwaniu bezpieczniejszego miejsca, które można by nazwać domem. Kiedy odkrywają idylliczny raj otoczony murem, raj który spełnia wszystkie ich potrzeby, myślą, że ich problemy zostały rozwiązane… z wyjątkiem jednej rzeczy. Mieszka tam już inna rodzina: Bettermanowie. Niesamowite wynalazki, wyszukany domek na drzewie, i hektary upraw smacznych owoców – stawia ich kilka stopni powyżej Krudów na drabinie ewolucyjnej. Kiedy przyjmują Krudów jako pierwszych gości na świecie, wkrótce narastają napięcia między rodziną jaskiniową a rodziną współczesną.


Godzilla vs. Kong

akcja, sci-fi

Zobacz zwiastun

reżyseriaAdam Wingard

scenariuszEric Pearson / Max Borenstein

Gramy w terminie w terminie od 18.06.2021 do 24.06.2021

Premiera w Polsce04.06.2021

Król Potworów z nieznanych przyczyn zaczyna siać spustoszenie na całym globie. W obliczu zagrożenia, grupa ludzi postanawia przeciwstawić mu mitycznego Konga.


Śniegu już nigdy nie będzie

dramat, komedia

Zobacz zwiastun

reżyseriaMałgorzata Szumowska

scenariuszMałgorzata Szumowska / Michał Englert

Gramy w terminie w terminie od 18.06.2021 do 24.06.2021

Premiera w Polsce06.09.2020

Pochodzący ze wschodu Żenia zatrudnia się jako masażysta na luksusowym podmiejskim osiedlu. W niedługim czasie zostaje powiernikiem swoich klientów.


Tom & Jerry

animacja, komedia, przygodowy

Zobacz zwiastun

reżyseriaTim Story

scenariuszKevin Costello

Gramy w terminie w terminie od 25.06.2021 do 01.07.2021

Premiera w Polsce11.06.2021

Jeden z najbardziej uwielbianych pojedynków w historii powraca w filmie Tima Story’ego Tom & Jerry. Jerry obiera sobie za mieszkanie najlepszy hotel w Nowym Jorku w przeddzień mającego się tam odbyć „ślubu stulecia”. Tym samym zmusza zdesperowaną organizatorkę wesela do zatrudnienia Toma w celu pozbycia się gryzonia. Istna bitwa między kotem a myszą, do której dochodzi, może jednak zrujnować jej karierę, ceremonię, a być może nawet sam hotel. Wkrótce jednak pojawia się jeszcze większy problem: otóż przeciw całej trójce spiskuje diabolicznie ambitny pracownik.


Luca

animacja, komedia, przygodowy

Zobacz zwiastun

reżyseriaEnrico Casarosa

scenariuszJesse Andrews / Mike Jones

Gramy w terminie w terminie od 02.07.2021 do 08.07.2021

Premiera w Polsce18.06.2021

Pełen niezwykłych przygód film opowiada o dorastaniu dwójki przyjaciół. Chłopcy wspólnie przeżywają niezapomniany letni czas, który upływa im na niekończących się przejażdżkach na skuterze i delektowaniu się lodami. Jednak ich beztroską zabawę może w każdej chwili zepsuć ujawnienie głęboko skrywanego sekretu. Obaj są potworami morskimi z innego świata znajdującego się tuż pod powierzchnią wody.


Piotruś Królik 2 : Na gigancie

animacja, familijny

Zobacz zwiastun

reżyseriaWill Gluck

scenariuszPatrick Burleigh / Will Gluck

Gramy w terminie w terminie od 09.07.2021 do 15.07.2021

Premiera w Polsce18.06.2021

Bea Thomas i króliki stworzyli prowizoryczną rodzinę. I choć Piotruś Królik bardzo się starał, nie udało mu się pozbyć złej reputacji złośliwca. Kiedy Piotruś Królik ucieka z ogrodu, odkrywa, że jego złośliwość pomaga mu przetrwać w obcym świecie, ale kiedy zobaczy, że jego rodzina ryzykuje wszystkim, by go odnaleźć, będzie musiał podjąć decyzję: jakim króliczkiem chce być.


Ci, którzy życzą mi śmierci

Thriller

Zobacz zwiastun

reżyseriaTaylor Sheridan

scenariuszMichael Koryta / Taylor Sheridan

Gramy w terminie w terminie od 09.07.2021 do 15.07.2021

Premiera w Polsce18.06.2021

Nastolatek jest świadkiem morderstwa, za co ściga go dwóch zabójców. Chłopiec trafia pod opiekę strażaczki, która stara się go ochronić zarówno przed prześladowcami, jak i pożarem otaczającego ich lasu.


Bodyguard i żona zawodowca

komedia, akcja

Zobacz zwiastun

reżyseriaPatrick Hughes

scenariuszTom O'Connor / Brandon Murphy

Gramy w terminie w terminie od 09.07.2021 do 15.07.2021

Premiera w Polsce02.07.2021

Michael Bryce (Ryan Reynolds) postanawia rzucić stresujący zawód ochroniarza i za namową swojej psychoterapeutki udaje się na zasłużony urlop. To ma być odwyk od broni, zabijania i pakowania się w kłopoty. Wszystko się jednak sypie, gdy już na początku swojego wypoczynku trafia w sam środek strzelaniny, której sprawczynią jest Sonia (Salma Hayek) - żona jego byłego klienta Dariusa (Samuel L. Jackson). Dzika, piękna i dwa razy bardziej nieobliczalna od swojego męża. Koszmar Bryce’a zaczyna się od nowa, a cała terapia ląduje w koszu na śmieci. Mimo nieśmiałego sprzeciwu bodyguarda, oboje z Sonią ruszają na ratunek Dariusa z rąk bandytów. Niestety na ich drodze stanie potężny i wyjątkowo mściwy szaleniec (Antonio Banderas), którego złowrogi plan może zniszczyć świat, jaki do tej pory znamy. Tylko, że ten szaleniec nie zna jeszcze pełni możliwości Bryce’a, Dariusa i, w szczególności, jego żony. TO BĘDZIE ZABÓJCZY TRÓJKĄCIK!


Mustang z Dzikiej Doliny : Droga do wolności

animacja, familijny, przygodowy

Zobacz zwiastun

reżyseriaElaine Bogan

scenariuszKristin Hahn / Katherine Nolfi

Gramy w terminie w terminie od 16.07.2021 do 22.07.2021

Premiera w Polsce02.07.2021

Życie Lucky Prescott zmieniło się na zawsze, kiedy przeprowadziła się ze swojego domu w mieście do małego przygranicznego miasteczka i zaprzyjaźniła się z dzikim mustangiem.


Małe rzeczy

dramat, kryminał, thriller

Zobacz zwiastun

reżyseriaJohn Lee Hancock

scenariuszJohn Lee Hancock

Gramy w terminie w terminie od 16.07.2021 do 22.07.2021

Premiera w Polsce18.06.2021

Zastępca szeryfa hrabstwa Kern, Joe Deacon, zwany Deke (Washington), zostaje wysłany do Los Angeles z prostym z pozoru zadaniem zebrania dowodów rzeczowych. Na miejscu jednak wikła się w poszukiwania seryjnego zabójcy, który terroryzuje miasto. Prowadzący obławę miejscowy sierżant Jim Baxter (Malek) pod wrażeniem policyjnego nosa Deke’a nieoficjalnie angażuje go do pomocy. Baxter nie ma jednak pojęcia, że śledztwo przywołuje echa z przeszłości Deke’a i ujawnia niepokojące sekrety, które mogą zagrozić nie tylko dochodzeniu.


Cwaniaki z Hollywood

komedia kryminalna

Zobacz zwiastun

reżyseriaGeorge Gallo

scenariuszGeorge Gallo / Josh Posner

Gramy w terminie w terminie od 16.07.2021 do 29.07.2021

Premiera w Polsce16.07.2021

Producent filmowy Max Barber od wielu lat zajmuje się kręceniem, nie tylko filmów. Nawet po największej klapie (czyli zawsze) udaje mu się jakoś wyjść na swoje. Tym razem jednak sytuacja jest podbramkowa, bo Max winien jest forsę mafii i szansa na szczęśliwe zakończenie niepokojąco się oddala. Krótko mówiąc albo znajdzie się kasa, albo to Max się znajdzie… w betonowych butach na dnie oceanu. Z nożem na gardle niektórzy okazują się wyjątkowo kreatywni. Max wpada na genialny, choć odrobinę wątpliwy moralnie pomysł. Do nowej, wybitnie niebezpiecznej roli zatrudnia starzejącego się gwiazdora Duke’a Montanę, który słynie z tego, że nie korzysta z pomocy kaskaderów. Duke zostaje wysoko ubezpieczony, a Max musi tylko dopilnować, żeby na planie wydarzył mu się śmiertelnie nieprzyjemny wypadek. Jest tylko jedno „ale” – Duke z każdego wypadku wychodzi bez szwanku tworząc kreację na miarę Oscara, a jedną złotą figurką mafii się nie spłaci…


Raya i ostatni smok

animacja, komedia, przygodowy

Zobacz zwiastun

reżyseriaDon Hall / Carlos López Estrada

scenariuszAdele Lim / Qui Nguyen

Gramy w terminie w terminie od 23.07.2021 do 29.07.2021

Premiera w Polsce02.07.2021

Raya i ostatni smok opowiada o przygodach samotnej wojowniczki z fantastycznego królestwa Kumandra, która usiłuje odnaleźć ostatniego smoka, aby przywrócić światło i nadzieję w jej podupadłym świecie. Pełen niezwykłych przygód film wyprodukowało Walt Disney Animation Studios, które w przeszłości odpowiadało za realizacje Krainy lodu 2, Vaiany oraz Wielkiej szóstki.